Disciplina

 

Nr. Crt.

Numele  și prenumele Clasa Profesor Premiul Obsevatii

Olimpiada de Fizica

12-P I

9-P II

9-P III

7-M

   1 Răceală Radu Vladimir VI Neicu Maria PREMIUL I Rezerva 5
   2 Banioti Mihai VI Neicu Maria PREMIUL II
   3 Marinescu Cezar Filip VI Neicu Maria PREMIUL II
   4  Bălan Sarah Sonia VI Neicu Maria PREMIUL III
   5 Zupu Ştefania Andreea VI Neicu Maria PREMIUL III
   6  Niţă Horia Emil VI Neicu Maria PREMIUL III
   7   Pitu Robert Ştefan VI Neicu Maria PREMIUL III
   8  Dumbravă Victor- Ioan VII Neicu Maria PREMIUL I Calificat ONF
   9  Dorneanu Cezar VII Neicu Maria PREMIUL I Calificat ONF
   10  Osman Arun VII Neicu Maria PREMIUL I Calificat ONF
   11  Coadă Alexandra - Georgiana VII Neicu Maria PREMIUL II Rezerva 13
   12  Leolea Ioan VII Neicu Maria PREMIUL II
   13   Liuta Costin VII Neicu Maria PREMIUL II
   14  Pacea Costa VII Neicu Maria PREMIUL III
   15  Moroianu Horia -Ştefan VII Neicu Maria PREMIUL III
   16  Suciu Răzvan VII Neicu Maria PREMIUL III
   17  Avrigeanu Robert Andrei VII Neicu Maria MENTIUNE
   18  Bonciu David VII Neicu Maria MENTIUNE
   19  Negoiţă Isabela Maria VII Neicu Maria MENTIUNE
   20  Stelea Sânziana VIII Dogărescu Adina PREMIUL I Calificat ONF
   21  Ionescu Şerban VIII Neicu Maria PREMIUL III
   22  Enache Traian IX Oprea Sanda PREMIUL I Calificat ONF
   23  Pășcălău Robert Gabriel IX Dogărescu Adina PREMIUL I Calificat ONF
   24  Zamfirescu George Iulian IX Dogărescu Adina PREMIUL I Rezerva 8
   25  Butilcă Rareș Dumitru IX Dogărescu Adina PREMIUL II Rezerva 14
   26  Voinica Meriem IX Dogărescu Adina PREMIUL III
   27  Moldoveanu Ștefan IX Dogărescu Adina MENTIUNE
   28  Istrate Andreea Miruna IX Băraru Ion MENTIUNE
   29  Efrim Răzvan Petru X Băraru Ion PREMIUL I Calificat ONF
   30  Sburlan Andrei X Oprea Sanda PREMIUL II Rezerva 12
   31 Popescu Andreea X Oprea Sanda PREMIUL II
   32  Georgescu Mihnea Ștefan X Băraru Ion PREMIUL II
   33  Pușcașu Radu Andre X Băraru Ion MENTIUNE
   34  Ursu Răzvan XI Băraru Ion PREMIUL I Calificat ONF
   35  Prodan George Pantelimon XI Dogărescu Adina PREMIUL I Calificat ONF
   36  Carapcea Antoniu XI Dogărescu Adina MENTIUNE
   37  Haidu Gerea Paul XII Băraru Ion PREMIUL I Calificat ONF
 

Olimpiada Interdisciplinara StiintelePamantului

2-P I

1-P II

1-P III

1 - M

    1  Lascu Alina IX Oprea Sanda; Dumitru Monica; Popescu Adriana; Hrițcu Claudia PREMIUL I Calificat nationala
    2 Calila Hakan XI Dogărescu Adina; Bălașa Doina; Popescu Adriana; Dănilă Aurelia PREMIUL I Calificat nationala
   3  Efrim Răzvan Petru X Băraru Ion; Dumitru Monica Tănase Loredana; Dănilă Aurelia PREMIUL II Calificat nationala
   4  Butilcă Rareș IX Dogărescu Adina; Dumitru Monica Tănase Loredana; Dănilă Aurelia PREMIUL III
   5  Rotaru Andrei Sebastian XI Dogărescu Adina; Bălașa Doina Popescu Adriana; Dănilă Aurelia MENTIUNE

 

 

Disciplina

 

Nr. Crt.

Numele  și prenumele Clasa Profesor Premiul Obsevatii

Olimpiada de Astronomie

2-P I

2 – P II

1-P III

    1 Carp Alexandru VII PREMIUL II
    2 Gheorghe Arina VIII PREMIUL III
    3  Pășcălău Robert Gabriel IX PREMIUL I Calificat ONAA
    4  Prodan George Pantelimon XI PREMIUL I Calificat ONAA
    5  Chitic Valentina XI PREMIUL II Calificat ONAA
 

                  

 

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult