Disciplina

 

Nr. Crt.

Numele  și prenumele

Clasa

Profesor

Premiul

Obsevatii

 

 

 

 

Olimpiada de Biologie

3-P I

5-P II

8-P III

15-M

1.      

Anagnosti  V.  Alexis

VIII

Deancu  Mihaela

PREMIUL I

Calificat nationala

2.      

Leolea A.P. Ioan

VIII

Deancu  Mihaela

PREMIUL II

 

3.      

Dumbravă D. Victor Ioan

VIII

Deancu  Mihaela

PREMIUL III

 

4.      

Moroianu C. A. Horia-Ștefan

VIII

Deancu  Mihaela

PREMIUL III

 

5.      

Lascu A. Alina

IX

Popescu Adriana

PREMIUL I

 

6.      

Buturugă G. Veronica Victoria

IX

Munteanu Doina

Deancu Mihaela

PREMIUL III

 

7.      

Suciu L.C. Amina

IX

Munteanu Doina

Deancu Mihaela

PREMIUL III

 

8.      

Dumbravă I. Maria Laura

IX

Popescu Adriana

PREMIUL III

 

9.      

Hagi -Islai S. Edy

IX

Deancu Mihaela

MENTIUNE

 

10.   

Ciobanu M. Ștefan-Rareș

IX

Deancu Mihaela

MENTIUNE

 

11.   

Apostol.Pd. Ștefan Alexandru

IX

Popescu Adriana

MENTIUNE

 

12.   

Muteș A. Crina-Mădălina

IX

Deancu Mihaela

MENTIUNE

 

13.   

Tarachiu T. Paul Ștefan

IX

Munteanu Doina

Țuluca Miorica

MENTIUNE

 

14.   

Pușcașu C. Radu -Andrei

X

Tănase Loredana

PREMIUL II

 

15.   

Diaconeasa R. Maria

X

Deancu Mihaela

PREMIUL II

 

16.   

Catană O. Mihaela-Aronida

X

Tănase Loredana

PREMIUL III

 

17.   

Călătoiu M. Ioan

X

Popescu Adriana

MENTIUNE

 

18.   

Bălan G. Andreea Daniela

X

Tănase Loredana

MENTIUNE

 

19.   

Dumitrache L. Alexandra

X

Tănase Loredana

MENTIUNE

 

20.   

Mastac V. Cătălina

X

Tănase Loredana

MENTIUNE

 

21.   

Iuruc C.  Alexandra

X

Tănase Loredana

MENTIUNE

 

22.   

Parteca  C. Constantin

XI

Popescu Adriana

PREMIUL I

Calificat nationala

23.   

Neagoe V.M. Dan-Mircea

XI

Popescu Adriana

PREMIUL II

 

24.   

Memet F. Ferda

XI

Tănase Loredana

PREMIUL II

 

25.   

Văleanu  G.C. Robert-Dumitru

XI

Munteanu Doina

MENTIUNE

 

26.   

Cernat  M. Maria

XI

Munteanu Doina

MENTIUNE

 

27.   

Nachiu V. Tatiana Andreea

XI

Tănase Loredana

MENTIUNE

 

28.   

Cherim Ailin

XI

Munteanu Doina

MENTIUNE

 

29.   

Chirvasitu I. Alexandra

XI

Munteanu Doina

Tănase Loredana

MENTIUNE

 

30.   

Calenici G.D. Mihai

XII

Munteanu Doina

PREMIUL III

 

31.   

Lupașcu A. N. Daniel Alexandru

XII

Munteanu Doina

PREMIUL III

 

 

Olimpiada Interdisciplinara StiintelePamantului

2-P I

1-P II

1-P III

1 - M

1.      

 Lascu Alina

IX

Oprea Sanda; Dumitru Monica; Popescu Adriana; Hrițcu Claudia

PREMIUL I

Calificat nationala

2.      

Calila Hakan

XI

Dogărescu Adina; Bălașa Doina; Popescu Adriana; Dănilă Aurelia

PREMIUL I

Calificat nationala

3.      

Efrim Răzvan Petru

X

Băraru Ion; Dumitru Monica Tănase Loredana; Dănilă Aurelia

PREMIUL II

Calificat nationala

4.      

Butilcă Rareș

IX

Dogărescu Adina; Dumitru Monica Tănase Loredana; Dănilă Aurelia

PREMIUL III

 

5.      

Rotaru Andrei Sebastian

XI

Dogărescu Adina; Bălașa Doina Popescu Adriana; Dănilă Aurelia

MENTIUNE

 

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult